Üretim Tesisimiz

Her geçen gün artan insan nüfusu ve gelişen teknoloji karşısında gereksinimlerin karşılanmasında ekonomik sebeplerden dolayı en iyiyi en ucuza üretmek ve alternatif arayışında olan toplumumuzda her sektörde olduğu gibi tatlıcılık sektöründe de büyük problemleri beraberinde getirmiştir. Bunlardan başlıca olanı ise temiz, taze ve hileden uzak hammadde tedarikidir. 2000’li yıllara girdiğimizde firmamız öncelikle bu zorluktan yola çıkarak üretimde kalitesini sürdürmek adına yatırım kararı almıştır. 2004 yılında Marmara bölgesinde şerbetli tatlı üretimi konusunda eşi olmayan, günlük 500kg üretim kapasitesine, 400m2 kapalı alana sahip, her türlü hijyen kuralları ve raporlamaları Avrupa standartlarında tesisini hizmete açmıştır.

    Tesisimiz gıda üretimi ile ilgili kanunen zorunlu olan tüm izin ve belgelerin yanı sıra 2005 yılında İSO22000:2005 kalite belgesive 2006 yılında yurt dışı akreditasyon belgesi almaya hak kazanmıştır. Üretimimizde tarafımızca eğitim verilmiş usta personelle ürünlerimizi tamamen el emeği ile makine parkuru kullanmadan yapmaktayız. Kullandığımız tüm hammadde sektörümüzdeki en kaliteli firmalardan tedarik edilmektedir. Ceviz ve fıstık alımlarımızda mesleğe başladığımız tarihten bu güne herhangi bir hileyle karşılaşmamak amacıyla her zaman bütün iç olarak alıp, kendi makinalarımızda öğüterek kullanmaktayız. Kısacası Tatlı Güven’den aldığınız her ürün hammaddesinden imalatına ve satışına kadar titizlikle ve 50 yıllık deneyimle sizlerin beğenisine sunulmaktadır. 

 

ÜRETİM TESİSİMİZ

Üretim her aşamasında kontrol’den geçen ürünlerimiz siz değerli müşterilerimizin her zaman aynı damak tadını sunmaktadır.